Домът на културата кани кърджалийци, хората на духа и книжовността, на празничния концерт „Върви, народе възродени!”, на 22 май от 18.30 часа. Нека заедно, чрез езика на изкуството, да съпреживеем и отпразнуваме Деня на Светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура, и на славянската книжовност.
Ще се потопим в ритъма на изпълненията на Музикалния театър, Представителния танцов ансамбъл „Орфей”, Детско-юношесткия танцова състав „Орфейче”, Битовия оркестър, струнен квартет и талантливите деца от Детската музикална школа.
Заповядайте!
Билети на касата на Дома на културата, като цената на билета е 3 евро.