Панорамен изглед на Кърджали


Начало Общински съвет Председател

Сейфи Азис Неджиб

Председател на Общински съвет - Кърджали за периода 1996 - 2011 г.


Образование:

ИНПУ "Любен Каравелов"  -  Кърджали Специалност: Учител по математика и физика

Трудов стаж:

10.05.1996г. – 02.11.2011г.  -  Председател на Общински съвет - Кърджали;
01.09.1979г. - 31.08.1995г.  -  Учител по математика в селата Конево, Бащино и Мургово, общ. Кърджали;

Обществена дейност:

1990г. - 1993г.   -   Председател на Общински съвет на ДПС - Перперек;
1994г. - 2009г.   -   Председател на Общински съвет на ДПС - Кърджали;
2003г. - 2009г.   -   Член на ЦС на ДПС;

Семейно положение:

Женен, с две деца.
Роден на 04.01.1957г. в с. Перперек общ. Кърджали


2018 © Община Кърджали, Всички права запазени. Webdesign Хотел Главатарски хан Детска градина Вяра надежда и любов Кърджали Детска градина Райна Княгиня Кърджали